Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudtok véleményt, tapasztalato...

Tudtok véleményt, tapasztalatot mondani az AEG kombinált tűzhelyekről, és azon belül pedig az AEG COMPETENCE 47345 GM-NM típusról? A családnak ez a típus tetszett meg és funkciókat tekintve is rendbe van.

Figyelt kérdés

Inox tűzhely takarításáról tapasztalatok? Bekötési díj kb mennyibe kerül? Megbízható az AEG?

AEG robotgépünk van, azzal nincs semmi baj (kop-kop)de a két ár azért nem ugyanaz, nem mindegy,hogy tízezerért veszünk egy robotgépet vagy százezerért egy tűzhelyt...


2011. nov. 8. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Először a márkáról:


AEG kiváló német márka, felsőbb osztály, csak javasolni tudom.


A fent említett tűzhelyet nem ismerem, de az INOX felületű a tűzhelyem, így erről tudok nyilatkozni:


Véleményem szerint nem nehezebb tisztán tartani mint a fehéret. Talán egy kicsit könnyebb is, és a kifutott, kicsöpögött kaja nem üvölt annyira, mint egy fehér felületen.


Így szerintem ez is OK.


Bekötési díj:

kb. 10-15 ezer Ft.

Ekkor bélyegzik le a garancia papírt.

Az én véleményem az, hogy ha van aki a gázcsőre rácsatlakoztassa a készüléket, akkor felesleges ezért az összegért kihívni a markászérvízt bekötni, ugyan is a tűzhelyek garanciális időszak alatt nem igazán romlanak el.


Ez mérlegelés kérdése.

2011. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az AEG egy megbízható márka. (Legalábbis régen az volt!)

Annyiban javítanám az előző kommentelőt, hogy az AEG már régen nem német, max a neve, ugyanis az Elektrolux régen felvásárolta, aki pedig svéd. Mivel unió van, a gyártás is több országban történik, PL: porszívó-Jászberény, hűtő-Nyíregyháza, a mosógép-valahol a cseheknél, és ha jól tudom, a tűzhely a románoknál.

Az pedig szerintem egy tévhit, hogy az inoxon nem látszik annyira a piszok, mert szerintem meg pont ellenkezőleg, nagyon is kényes. Egy vízcsepp is meglátszik rajta! Ellenben egy fehéren.

Olyan ez mint a kocsi, mindenki azt hiszi a fehér a legkényesebb, pedig nem, azon látszik legkevésbé a piszok. Nézz megy egy fekete autót, azon is meglátszik egy csepp víz is, vagy a legkisebb por is.

Száz szónak is egy a vége, jó márka az AEG, és nincs gond az inoxal (én is ezt venném), takarítani kell, viszont esztétikailag szebb mint a fehér. Design… :)

2011. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!