Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Segítene valaki mosogatógép...

Segítene valaki mosogatógép ügyben? Hogyan használjam? (Siemens)

Figyelt kérdés

Nemrég beköltöztem az új albimba és szeretném kihasználni a konyhában lévő mosogatógépet. Konkrétan ez a típus az:

Siemens lady 45


Szóval őszintén szólva, fogalmam sincs, h mit kellene hozzá venni (tabletta, por, stb, vízlágyító, öblítő) és, hogy hova kellene ezeket a gépbe tenni.

Meg az elején van egy tekerő, az mire jó pontosan?


Ha valakinek van tapasztalata kérem segítsen! :)

Köszönöm! (20 / F)



2011. nov. 13. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ahogyan a pénztárcád engedi sóból jó a legolcsóbb speciális só kell bele kifejezetten mosogatógéphez pl lidls mülleres egyéb ezt ha az alsó kosarat kihuzod találsz 1 letekerhető sapkát lecsavarod és kb fél dobozzal öntessz bele lezárod kb 2 hoapig elég utána jön a mosogatószer aminek 3 formája van tabletta,por,folyékony ebből mind 1 milyen van vannak sok in 1 tabletták amik általában drágák van a lidl be tabletta is 500 forintos az is jó utána jön az öblítő a tablettatartály mellett nem muszály bele de ha nem vagy megelégedve az eredménnyel akkor vegyél bele ott az adagolás ha használsz bele öblitőt akkor azt kb nekem elég a 2 es szintre állitanom ennyi... a tekerővel választasz programot ahogy gondolod ami csak ilyen zuhanyszerű kinézetű az öblítés én azt nem használom ha használod a gépet megfelelően kell belepakolni hogy semmi sem akadájozza a szórókarok forgását kiválasztod a programot és mehet ennyi de azért néha a szűrőt is tiztítsd ki az aljába ;) jó mosogatást
2011. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hello, köszi a választ! Azonban egy kicsit kusza volt, így jó lenne tisztázni, h akkor most mit hova kéne tenni. Csináltam képeket, és akár így elmagyarázás szinten, vagy kipingálhatod painttel is, h mit hova tegyek, mert nekem még nem világos. :) Köszi a türelmed! (Vagy másnak esetleg. :))


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. nov. 13. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Na abba az oldalán lenyithato s betűs izéba öntessz 2 havonta kb fél doboz speciális gépbe való sót ott az ajtaján van 2 tartály abbol ami kivan nyitva odamegy a mosogatószer ami: por folyadék,tabletta formáju mellette hengeralaku izé kicsavarod abba öntessz öblitőt kb 100 ml azis elég 1 jodarabig a gépnek az elején van 1 tekerögombja ott kiválasztod a programot majd benyomod a bekaopcsologombal ennyiii
2011. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Így már teljesen világos!
2011. nov. 15. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!