Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap vettem egy induktios...

Besambaba kérdése:

Tegnap vettem egy induktios főzőlapot, és otthon vettem észre hogy a használati utasítás hiányzik. Betudom kapcsolni, de nem tudom beállítani az időt a hőfokot. Érintőképernyős. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2011. nov. 19. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Márka, típusszám nélkül nem tudunk válaszolni...
2011. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Aztarohadt.

Hát nyomd meg a _ gombot, _-szor, aztán a _ gombot _-szer és kész is vagy.

Néhány esetben a _ gomb helyett a _ gombot kell nyomni _-vel többször.

Komolyan ennyire hülye emberek vannak...?

2011. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érintő képernyős főzőlap durva lehet! Android vagy iOS fut rajta? Ment a zöldkéz az előzőnek!
2011. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb indukciós főzőlap érintőképernyős. Még a rezsó méretűek is. Ha nem tudod használni haszn. ut. nélkül, menj vissza a boltba, ahol vetted, és kérjél másikat. Vagy csak simán olvasd el ott. Nem olyan bonyolult, hogy minden bableveshez kelljen használati utasítás.
2012. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉRINTŐ ÉRZÉKELŐ - nem képernyő.
2012. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!