Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vízszűrős porszívót szeretnék...

Vízszűrős porszívót szeretnék venni! Melyiket ajánljátok? Melyiket nem?

Figyelt kérdés
Samsung SD9420 Aquatic vízszűrős porszívót néztem ki. Esetleg van valakinek tapasztalata erről a porszívóról?
2011. nov. 28. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem más fajta nedves porszívóm van, de a vízbe csapatós szűrők egész korrektek.

A por a vízbe csapódik bele, így a gépen nem megy keresztül elvileg (5 év után szétszedtem az enyém és minimális szennyezettség volt benne, ahhoz képest hogy egy hagyományos hepa szűrős gép már fél év után retkes).

A tartály ürítés szerintem a legfőbb pozitívuma, hiszen nem port, hanem koszos vizet öntesz ki belőle.

2011. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem HEPA filteres van, és sajna nem kell neki fél év... Bár annyi kéne. :) 2-3 hónap után a filtert ki kell mosnom, hogy normálisan szívjon a porszívó. A filter-t ráadásul nem is lehet rendesen kimosni.
2011. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk DeLonghi W 1500 van már elég régóta, és nem vagyok teljesen elégedett, mert igaz: elég erősen szív és nem kell porzsákkal bajlódni, de azért a tartályt és a szivacsokat alaposan ki kell mosni, és sajnos a miénknek a HEPA filtere nem mosható (papírból van), és a csere bizony nem olcsó! Legközelebb biztosan csakis mosható szűrőjűt veszek!
2011. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!