Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olyan poszívót keresek, ami...

Olyan poszívót keresek, ami nagyon-nagyon jól szív, főleg gyapjúszőnyeget, ár jelen esetben max 100. 000 - ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
Napi használathoz, ha lehet, ne porzsákos legyen, hanem porzsák nélküli, vagy vizes. Véleményeket is írjatok, kérlek!
2011. dec. 5. 08:30
 1/2 anonim válasza:

Nekem már volt mindenféle hepás,csodás vizes szarom,aztán meguntam és vettem egy ipari Karchert.Na azóta nem láttak a tisztítóban,pedig a hálómba ekrü szőnyeg van,a lányomnál meg citromsárga.Nagyon erős,semmi büdi porszag nem jön ki belőle. Egy gyengéje van,hogy nem csévéli fel a vezetéket.

Az enyém a T 12/1,85 ezerért vettem.

[link]

2011. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lux svéd porszívó vaterán már 50 ezerért újat kapsz nekünk 15 éve van meg soha semmi baja nem volt napi használatban van!Egyszer kell csak megvenni!
2011. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!