Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hová tűnnek a mosógépben fél...

Hová tűnnek a mosógépben fél pár zoknik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A zokniszörny, a zokniszörny......Mikor pár napja 3 félpár zoknit találtam a fiókomban, rájöttem: létezik. :)))Én határozottan emlékszem, hogy mosás után betettem.
2011. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én eddig fekete lyukra saccoltam, de mostmár ez hátborzongató. Egyébként onnan jutott eszembe a kérdés, hogy körülbelül 10 pár zoknim tűnt el az elmúlt pár hónapban, szép lassan csökkent a mosás utáni zoknimennyiség a fiókomban. :D
2011. dec. 7. 20:04
 3/11 anonim válasza:
ez jó kérdés, valószínű valahova benyeli. a szomszédomnak a mosógépe pl nem csak hogy eltüntet ruhadarabokat hanem ami nem tetszik neki azt meg is szabdalja... bár szerintem ez valahol a mosógép hibája, nem szabadna hogy ilyenek előforduljanak.
2011. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Az anyag nem vész el, csak átalakul.

Tehát már csak azt kell kitalálni, mivé változtak át a fél pár zoknik. Mondjuk ebből lesznek azok a bugyik, amit az ember már egy hete keres, és nincs sehol. És akkor egyszer csak kiemelkedik a mosógépből, pedig határozottan emlékszem rá, hogy nem raktam be.

2011. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Konkrét esetet tudok, amikor rágcsálók lopkodták el hosszú időn át, és azzal bélelték a helyüket... Más ruhadarabokkal együtt. (Nem vicc...)
2011. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Lehet h vn a mosogép dobnàl egy rés amin csk a zokni fér ki s de màs ruhanemü nem. de ha ez igaz akkor a viz is fojna nm csk a zokni.. vgy tul sokàig sokat mosod öket s kopnak el majd vàlnak porrà...vgy a mosogép szereti a fel pàr zoknit megenni.....XD
2011. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csorba Piroska (Kaláka): Reggel csak fél zoknit találok


Esténként a sötétben megjelenik

a nagy zoknifaló.

És a zoknijaim sajnos eléje másznak.


Reggel azért nem találom sehol

A fél zoknimat.

Persze az is lehet, hogy

Az ágyneműtartó mögött reszketnek

A nagy zoknifalótól.


A legjobb, ha az embernek valamennyi zoknija

Egyforma színű.

2011. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem maradt a szennyesláda aljába?....
2011. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
....vagy nem volt lecsipeszelve a száritón és elvitte a szél...vagy egy lábu ufók...nincs több elképzelésem.
2011. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Zokniszűrőt kell beépíteni! Magyar gyártmányú nem jó, mert a bébizoknit átengedi.
2012. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!