Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy automata kávéfőzőt szeretn...

Egy automata kávéfőzőt szeretnék venni karácsonyra maximum 80-90 ezer forintért. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ami fontos hogy a kávé erősségét lehessen állítani rajta.
2011. dec. 10. 17:28
 1/3 m68 válasza:
Saeco Superautomatica. Egy-két régebbi darabot felújítva is találsz a Saeco szervizben, de ha ott nem, akkor is jobban megéri használtan venni. Újonnan jóval többe kerülnek, de kb. ugyanazt tudják, mint a régebbi modellek. A márka garancia a minőségre, mi jópár éve használjuk a miénket, ami azelőtt egy szálloda bárjában szolgált. Kb. 10 éves masina, tökéletesen működik.
2011. dec. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én pedig azt mondom, hogy első szempont, hogy kapszulás legyen, semmiképp ne párnás. Persze nem olcsó a kapszula utánpótlása, de otthoni körülmények közt csak így lehet kávézói minőségű (vagy legalábbis ahhoz hasonló) kávét inni. Ha teheted Molinari kapszulát szerezz bele. Legjobb. Gép kapcsán pedig én azt mondom kérj valóban kávéértőtől segítséget.
2011. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mivel ajándék lesz, így a használt gép semmiképp nem jöhet szóba, és olyat szeretnék ami szemeskávéból főz. Néztem is jó párat, csak olyat nem találtam ahol a kávé erősségét is lehet állítani nem csak az őrlési finomságot és a vízmennyiséget.

2011. dec. 13. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!