Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosógépemen a 4 órás ECO...

A mosógépemen a 4 órás ECO program tényleg takarékos?

Figyelt kérdés
Egy Whirpoolról lenne szó A+++ kategória.Van rajta egy program ami 60 fokos de 4 óráig mos és erre van írva hogy eco és nagyon takarékos.Ez tényleg így van vagy valami átverés?Nem értem.Kérlek magyarázzátok el.
2011. dec. 16. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Megtakarítás nem kamu, átlagos programhoz képest kb.30-40% Mivel az idő, mint olyan nem kerül pénzbe, lassabban pörgeti a dobot, lassabban centrizik, tovább hagyja hatni a mosószert, ennyi. (:


Itt egy kisvideo a SuperEco programról:

http://www.youtube.com/watch?v=zPfGZ6HVthA&feature=bf_prev&l..


Ha jó árak is érdekelnek, keress meg. (:

70-222-9-222


Melyik típust nézted ki?


Aquasteam 9781 ?

Még ami nagyon jó ezekben az AquaEco 19liter az 50-60 literekhez képest... (:

2011. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nekem egy ilyen Whirpool mosógépem van 4 hónapja kb és még sohasem használtam azt a programot mivel azt hittem hogy sok áramot fogyaszt mivel 4 órás.
2011. dec. 17. 14:06
 3/4 anonim válasza:
0%
bazira nem
2011. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem azt mondta egyszer egy mosógépszerelő ismerős aki márelég régóta űzi az ipart hogy szinte semmi értelme mert csak attól takarékos hogy szakaszosan kapcsolja be a fűtőszálat mert igazából a mosógép áramfelhasználását kb 90%ban afűtés teszi ki. De nincs jelentősége az eco programnak mert amíg a fűtőszál kevesebb áramot vesz fel addig a 4 óra alatt a motor elfogyasztja a megspórolt áramot.
2011. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!