Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valaki nem tud használati...

Ritaa0626 kérdése:

Valaki nem tud használati utasítást egy Polar PWA 1050A felültöltős mosógéphez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már ezer helyen kerestem de kb. sehol sincs...

Ha bárki tud bármit az ilyen típusú mosógépről az pls írja meg. NAGYON FONTOS LENNE!!!!

Előre is köszi. :)

.r.


2011. dec. 29. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

($4.99)

[link]

PWA 1050 A

Language: English Russian Czech Polish Hungarian Slovak Romanian Bulgarian



[link]

[link]

($7.99)


[link]

(Használati utasítások LETÖLTÉSE)

Ha régi gépéhez való leírását, programtáblázatát az évek során elveszítette, kérje segítségünket az alábbi boxban, igyekszünk válaszunkban elküldeni a kért papírokat.

2011. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Typus szám szerint tültsed le az internetről
2012. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

Örülök, hogy legalább erre az oldalra rátaláltam. Nekem a 102762 POlar mosógépemnek nincs használati utasítása. A felajánlott oldalakon sem találom. A kezelési utasítás pedig ,amit könnyen megtaláltam nem ér semmit. Kérem segítségeteket megtalálni az ingyen letölthető anyagot. Legalább annyit tudnom kellene, hol tart a gép a mosásban? Mit jeleznek a LED-ek. Miért nem centrizi ki a ruhát nagy fordulaton stb. Köszönöm segítségeteket.

Üdv: Karesz

2013. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

En is ezt keresem, de nem talalom.

Az elso valszban megadott linken csak 5 dollar leszurkolasa utan lehet letolteni...


Ingyenes hasznalatit nem tud valaki?

2014. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2019. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!