Meghalt varrógépem?

Figyelt kérdés

A gépbe beakadt valahogyan a tű.. nem tudom, hogy hoztam össze de sikerül, és nem mozdul semmit se a kerék sem.

Elöre is köszi a választ

üdv (:


2012. jan. 8. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kijött a tengelyből? Bele szorult a bobinba?
2012. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 fúróferkó ***** válasza:
A hurokfogó tok és háza közé cérna és egyéb varró hulladék szorult.Nem erőltetni a forgatást!A hurokfogó házat a 3 db rögzítő csavarjával le kell venni,kitisztítani és jól beállítva visszatenni!
2012. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

félig bent van és félig kint a tűlemezben a tű és nem mozdul a kézikerékkel sem..(a kézikerék egyátalán nem mozdul)

viszont úgy van beszorulva,hogy nem tudom leszedni a tűlemezt mert pont útban van a tű, de úgy látszik,h megvan akadva a tű az orsótartóban..

2012. jan. 8. 17:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Tű kiszedve a tűtartóból.

Fogóval, vagy kézzel megfogod és finoman mozgatod a tűt és az orsót is. Nagyon finoman.

2012. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És igen, ahogy előttem írták,...nézz be a bobinházba is . Nagyon sokszor a beszakadt cérna akasztja meg.
2012. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 fúróferkó ***** válasza:
Oldd ki a tűrögzítő csavart és ha kell áldozd fel a tűdet,törd el!így már a varrótalpat el tudod szerelni,utána azt csináld amit már írtam!
2012. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..megprobálom csak maradj itt ha esetleg bakizok. :) :D
2012. jan. 8. 17:52
 8/14 A kérdező kommentje:

oo király sikerült.. :D

megnyugtatok mindenkit, hogy elöször van a kezemben varrógép. :) :D

még1x kösziii szépen!! :)

2012. jan. 8. 17:54
 9/14 fúróferkó ***** válasza:
A vacsorát is lemondtam csináld!
2012. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 fúróferkó ***** válasza:
Gratula! Legközelebb akár szülést is levezetünk távirányítással.)))
2012. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!