Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógépet vegyem:...

Melyik mosógépet vegyem: Candy GOY 105 vagy Zanussi ZW 03101? Kis helyem van. Van valakinek ilyen, tudna véleményt mondani róluk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem szimpatikus. A Zanussi nagyon kicsi, 3.5 kilós dobba egy nagyobb pokrócot nem tudsz berakni kimosni, egyáltalán nem praktikus. Candy típusú géppel személyes tapasztalom nincs, mert az ismerősök lebeszéltek róla, eléggé egybehangzóan állították, hogy nem éri meg az árát.

Én egy éve vettem és ő volt a nyerő: [link]

Egy hátránya van, hogy csak 800+ fordulaton centrifugál, ez nálam panelban egyáltalán nem okoz gondot, mert így is egy éjszaka alatt megszáradnak a ruhák, de nedves, penészedésre hajlamos házban probléma lehet. Ami döntő volt, az az ára, bár azóta emelkedett, de még így is 15 ezerrel olcsóbb a candynél.

2012. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felültöltősöket nem szereted?
2012. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv.

A Candy innovációban jobb, bár a gyártó által irt 5kg-ot én nem tenném bele.

A Zanussi pozitívuma szerintem a jobb szervízháttér.

Sajnos a mai gépeknél ez is fontos szempont.

Jelentős minőségi különbség véleményem szerint nincs a két márka közt. Ha az embernek szerencséje van, akkor kifog egy jobb darabot, és az sokáig hű társa lesz.

És ez nem igazán márkafüggő. (leszámítva 1-2 prémium márkát)

Kb. 5év ami reálisan elvárható egy mai géptől.

2012. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én novemberben vettem Elektroluxot, jó a szervízháttere. 5,5 kg-os, keskeny és jól működik. 1000-es centrifuga.
2012. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!