Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha a tv képernyője tiszta...

Ha a tv képernyője tiszta zöld, lehet valamit csinálni vele, hogy visszajöjjön a színe? Nagyon sörgős.

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 11:44
1 2
 1/17 fúróferkó ***** válasza:

LCD ,vagy a hagyományos katódsugárcsöves?

A "színbeállítások" menüben a "színtelítettség"paranccsal sem lehet a meleg színek irányába eltolni?

2012. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
probáltam a színmenünél is, de nem csinál semmit, és nem lcd-s
2012. jan. 15. 12:00
 3/17 fúróferkó ***** válasza:

Akkor a katódsugárcső nyakán lévő panelon a vörös és kék színmeghajtó tranzisztorok elszálltak.Ez szerelőt, vagy bátor "barkácsjózsit" igényel.

Anyagköltség:kb 600 Ft kiszállás,ránézés,szétszdés,átb@szás,ÁFA,FIFA,KÖFA 12000 Ft

Csak úgy saccolom.

2012. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Először is kapcsold ki a főkapcsolót a TV-n, kb.10 percre, utána hívj szerelőt. Én is így jártam, csak mire kijött a szerelő volt egy áramszünet, és a gond megoldódott. Állítólag "magnetizálódik" a képcső.
2012. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 jános60 válasza:
Ha hagyományos a készülék a lányomnál azvolt a gond ,,hogy a vőm mellérakta a mélynyomó hangfalat. a képernyő többmint fele zöld lett. elvétel után jólett,
2012. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Igen.hívj szerelőt.nem biztos,hogy nagy baj van.Nekem is ugyan ez volt a baja.tekercselés szállt el.500ből +úszttam
2012. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Előző:nem 5000-et akartál írni? Győrben 5000 forint előleget kér a szerelő,mert ennyi a hiba megállapítása + a javítási költség,de ha nem kéred a javítást akkor is ötezred bánja.
2012. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, aztán ráütöttem 2 embereset a TV tetejére és azóta semmi gond (kb 3éve).
2012. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Igen ha kikapcsolás után nem jön rendbe, elszállt a piros szín IC-je. Csak a szerelő marad.
2012. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Detro válasza:
Ha van beltéri egységed és az Scart csatlakozóval van a TV-hez kötve akkor az kimozdulhatott, én is jártam már így csak meg kell mozgatni, és jó is lesz. Ellenkező esetben szerelő...
2012. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!