Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik jelenleg a legmegbízhat...

Melyik jelenleg a legmegbízhatobb mosógép gyártó?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van már hasonló kérdés, de most akarunk venni automatamosogépet, es fogalmam sincs melyiket válasszam.

70-75 ezres kategóriában, alul-felültöltős is szobajöhet.


2012. jan. 17. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
a mai mosógépek nem bírnak annyit már mint anno a hajdú energomattok :D de én samsungra és lg re voksolok, sztem jók, nekünk lg van 6 éve , eddig még nemvolt baja, pedig calgont se kapott (kopp-kopp).
2012. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan nincs! :) emlékszem a régi siemens porszivomra super 511 elecstronics mennysit kibirt most kb évente veszek porszívót mosógépből 70-75 között hát abbol az árkategoriábol a whirlpoolt ajánlom de a fagor sem rossz legalábbis a 6-7 éves kategoriák az ujjak nem tudom milyenek
2012. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a magyar electrolux méltó utódja újabb 20évig szerintem csakis a FAGOR gépek. olcsó alkatrész. az üzletpolitikájuk nem az hogy 12hónap 1 nap után vesz másikat az ember , hanem spanyol ipar terméke, hasonló gazdaság mint itt, nem kínai és román tömegcikk
2012. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 norberto79 ***** válasza:
Bosch, Miele, AEG
2012. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...nekem samsung van 12 éve...... egyszer még a garancia alatt lett benne cserélve egy elég drága panel... azóta jó...én sem tettem bele még calgont mert a szerelő azt mondta, hogy calgonnal a szerelő is tovább él..../én is kopp-kopp/
2012. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Nekünk 10 éves a Samsung mosógépünk/digitális/,de ha cserére kerül sor,csakis ezt a márkát választom. Még mindig csendes, tökéletesen dolgozik,megbízható.Anyukámnak Lg mosógépe van /6 éves/,de ő is csak dícséri.
2012. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát whirlpoolt az biztos NE vegyél. A garancia után kidobhatod, vagy a gatyádat fizeted rá.
2013. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!