Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baja lehet egy mikrónak,...

Mi baja lehet egy mikrónak, ha ránézésre ugyanúgy "működik", mint rendesen, csak éppen nem melegít?

Figyelt kérdés
Egyszer már lett javítva valamije, nem annyira régi darab, de már nem garanciális. Elektrolux amúgy. Érdemes ezzel még foglalkozni, vagy inkább újat kéne venni? Semmi speciális funkciót nem igénylünk, csak ritkán használjuk, melegítésre, vagy popcorn pattogtatásra.

2012. jan. 25. 12:55
 1/8 fúróferkó ***** válasza:

Honnan tudod,hogy "ugyanúgy működik"?Ha nem melegít akkor nem működik.Van benne biztosíték ,de sok más ok miatt nem működhet a magnetronja ami a melegítést csinálná.

De ,ha nem vagy tisztában a mikrohullámok aljas tulajdonságaival ,jobb szerelőt hívni.

2012. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem is úgy gondoltam, hogy én fogom megszerelni. :o)

Úgy értettem a "működést", hogy világít, forog, látszólag ugyanazt csinálja, amit szokott.

Amikor legutóbb elromlott, se kép se hang nem volt, most meg minden van...

2012. jan. 25. 13:39
 3/8 fúróferkó ***** válasza:
Ha világít,forog,csak nem melegít ,akkor magnetron hibás,illetve ahogy mondtam egy biztosíték van benne ,de az sem szokott ok nélkül kiolvadni.Félő hogy átverhetnek ,mert a magnetron ára 8-12 ezer pénz és könnyen rámondják:ki kellett cserélni..Szervíz a vége .
2012. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na ezért kérdeztem, mert akkor már pár ezerrel megtoldva egy újat lehet venni...

De az is lehet, hogy nem lesz mikronk, ha jobban belegondolok tényleg alig használjuk, férjem kifejezetten utálja, szerinte kiszárítja a kaját...

Csak tudnám, hogy ilyen kevés használat mellett mi strapálta így le?...

2012. jan. 25. 13:49
 5/8 fúróferkó ***** válasza:
0%

A férjednek igaza van ,nem abban ,hogy kiszárítja a kaját ,hanem azért, mert egy felesleges , ártalmas,áramzabáló kütyü a konyhában.Nálunk soha nem volt és nem is lesz mikro,legfeljebb a garázsban a munkaasztalomon.

Én villanyász vagyok ,a rokonság hozzám hordja az elromlott szemeteket,én szétszerelem és az alkatrészeiből,burkolatából csinálok mást.

2012. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Az utolsónak.


Teljesen igazad van kolléga, én most szereltem le a korszerűtlen elektromos világítást most fáklyával gyertyával petróleum lámpával világítok.A tűzhely most 1 üstház mert az modernebb(mikrósütő burkolatából kalapáltam ki kőbaltával)

Ha vések azt csak favésőt használok meg követ kalapácsnak mert az bio.

Gratulálok az ilyen szakikhoz!! IRÁNY a középkor!!

2012. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 fúróferkó ***** válasza:

Majd ha a fejfádat vésed a favésőddel,kalapáld rá:

"Itt nyugodna az utolsó mindentudó,de nem tud mert ott fennt én voltam az egyetlen, aki mindenkinél mindent jobban tudtam ,szakember nélkül maradt a világ."

2012. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan áruld már el kedves sírköves barátom, hogy van az hogy amit a rokonság oda hord neked elromlott nem működő elektronikai szemetet(amit te még jó állapotban sem engedsz a portádra mert áramzabáló kütyü, idéztelek) Az szétszedve mégis nagyon f@sza!! Kíváncsi lennék a tákolmányaidra, meg a műhelyedre VILLANYÁSZ.

Ui:Köszönöm a jó kívánságaidat,Viszont neked és családodnak.Még ha nem is tudom oly szép rímekbe foglalni mint te.Költőnek kellet volna menned ott kevesebb kárt okoznál.

2012. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!