Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Inox vagy fehér tűzhelyet vegyek?

Inox vagy fehér tűzhelyet vegyek?

Figyelt kérdés
Cseresznyeszínű a konyhabútor, fehér a hűtő. Nekem alapból sokkal jobban tetszik a fehér, és hallottam, hogy nehéz is tisztán tartani az inoxot - viszont BEÉPÍTHETŐ tűzhelyet csak inoxban árulnak mindenhol. Ha nem beépíthetőt veszünk, akkor viszont hogy lehet úgy megoldani, hogy ne potyogjanak le oldalt a kis kajadarabok?

2012. febr. 14. 16:41
 1/5 anonim válasza:
48%
Én a tört volna el a kezem, amikor inoxot választottam miatt húznék be egy strigulát a fehér javára!:) Egyébként anyumé is inox és azt ezerszer könnyebb takarítani, de nem tudom min múlik.
2012. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Inkább fehéret válassz, mert az inox-on még a légy- lábnyom is meglátszik!!!Tapasztalat : (
2012. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

De akkor hogy lehet megoldani, hogy ne potyogjon le minden sz*r a nem beépíthető fehér tűzhely mellé??


Elég fél cm rés, és takaríthatatlan helyen halmozódik a dzsuva - akkor talán már inkább pucolom az ujjlenyomatot az inox-ról, nem tudom...

2012. febr. 14. 17:24
 4/5 fúróferkó ***** válasza:

Ha fehéret szereted akkor már meg is adtad a választ magadnak.Akkor azt kell venni de ha egyszer lepattanik a zománca ,akkor ott a vég.

De viszont kérdeztél és itt kapod a válaszokat fehérről,rozsdamentesről.

Mi rozsdamentesre cseréltük a tűzhelyet ,és mindent a konyhában.Nem nagyon tudok egyetérteni avval,hogy fekete inget,és fehérneműt kell hordani,mert azon nem látszik a kosz.

Az nem igaz ,hogy nehéz tisztán tartani ,az viszont igaz,hogy nagyon vigyázni kell rá.

1., Ha véletlenül kifut tej,bármi,AZONNAL félre a kaját és letörölni!Nem a kezünk ügyébe kerülő első ronggyal!

2., Nem esünk neki mindenféle mosogatószivaccsal törölgetni,Külön csak erre tűzhelyre kell tartani egy VILEDÁ-t,avval semmi mást nem törlünk.

3., Kérdezted a lepotyogó kaja elleni óvszert.

Ebből az okból a két szélére szintén rozsdamentes lemezből hajtogattam egy tervezett profilú lemezt,ha oda cseppenik akár csak víz is azonnal le van törölve.

Ez ugyanolyan mint a rozsdamentes edénynek.Újonnan nagyon szépek,de ha nem vigyáznak rá nagyon csúnya tud lenni.

2012. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Anyumnak gáztűzhelye van, flexi csővel, 1-2 havonta könnyedén ki tudja húzni és klasszul ki tudja takaríti minden irányból.
2012. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!