Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha a cirkó kazán "Insufficient...

Ha a cirkó kazán "Insufficient pressure"-re panaszkodik (vagyis elégtelen a nyomás), akkor hogyan tudom helyrehozni, hogy ismér működjön?

Figyelt kérdés

3 gomb van rajta, 1: on/off, 2: fűtés erősségszabályzó, 3: melegvíz hőmérséklet szabályzó

(hallottam már ilyenről, hogy nem is bonyolult, de egyelőre nincs szerelő ismerősöm akit felhívhatnék ezzel!

Köszönöm a segítséget! :)



2012. febr. 21. 11:32
 1/8 anonim válasza:
nyomásmérő valahol a rendszerben nincsen ? a kazánnál (valahol az alján szokott lenni , a bemenő vízcsövön egy utántöltő csap. azzal kéne emelni a nyomáson.
2012. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alacsony nyomás valószinűleg a víz miatt van, mégpedig azért, mert kevés. Tölteni kellene egy kis vizet a rendszerbe.
2012. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ott alul a 3 szabályzó gomb mellett van a nyomásmértő. Le van esva a mutató nullára igen. :S

És vizet hogy tudok tölteni? Kell hívnom szerelőt? És egyáltalán az lehet tudni, hogy ez mitől fordult elő?

2012. febr. 21. 12:13
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja látom, első válaszoló, hogy írsz egy csapról, amivel lehet emelni. Hazamegyek munka után, megnézem. :)

Köszönöm!

2012. febr. 21. 12:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem találtam rajta semmit, amivel lehetne ilyesmit csináni. Úgytűnik nagyon lány vagyok az ilyesmihez. :S :p
2012. febr. 22. 08:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy van megoldva, hogy egy van egy csap a cirkó mellett, amire rá lehet szerelni pl a mosógép vízcsövét, és azzal tudom a rendszert feltölteni vízzel. Viszont ha neked tök nullára esett a rendszerben a nyomás, akkor ott valami nagyobb probléma is lehet (pl elfolyik a víz valahol).
2012. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj tipust,..nézz ALÁ,valami "tekerentyű" csak van az alján-akkora,mint egy üdítős kupak...és általában színes.
2012. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi már megoldottam!

Hívtam hozzá szerelőt. 6500ért feltöltötte levegővel az akármilyen kisfehér membrános tartályt a tetején. :)

2012. febr. 24. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!