Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool AWT 5108/4 Felültőlt...

ERDÉLYI LAJOS kérdése:

Whirlpool AWT 5108/4 Felültőltős mosógép egy ponton megáll biztos, programkapcsoló hiba, vagy más is lehet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 18:55
 1/5 norberto79 ***** válasza:
Az is lehet de más is lehet. Nem sokmindent írtál le de a lényeg hogy mindig egy azon ponton, esetleg a végefelé? Vagy nem centrizik, nem engedi le a vizet stb.
2012. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elindiod picit megy utana leall? ha továbbkapcsolod megy?
2012. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, nekem AWE gépem van, hasonlóan viselkedett. Hívtam egy szerelőt, azt mondta, hogy a szivattyú halt meg, mert valószínűleg belekerült valami, ezért nem szivattyúzta ki a vizet. És mivel a program úgy van beállítva, hogy bizonyos időn belül mosson ki, ezért ha nem tudja kiszivattúzni a vizet, leáll. Én kicseréltettem a szivattyút (tizenvalamennyi ezer volt), és olyan mint fénykorában. Tényleg tropára ment az elődje. Sok sikert:)
2012. márc. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csiga17 válasza:

Szia!

Valószínűleg vízköves a fűtőszál és azért áll le.

Nekem is volt ilyen, de a fűtőszál cseréje után problémamentes volt.

2012. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Szép napot!
2012. márc. 12. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!