Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet és hűtőt...

Milyen mosógépet és hűtőt vegyek? Ismeri valaki a Daewoo DWD FD1441-et? Ez mindent tud amit szeretnék, de nem találtam róla véleményt. Esetleg a Samsungokról valami vélemény? Ismer valaki szerelői fórumot esetleg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 12:06
 1/2 hansola válasza:
Samsung hűtőkről halottam jót, aki mondta annak Electrolux volt amit nagyon szidott. Állítólag jegesedik a hátfala. Nekem Electrolux van és a sajtok rendszeresen megpenészednek benne.
2012. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 swad válasza:

min 10 éves samsung no frostos hűtőnk van (5 led és 1-1 gomb jobbról-balról van a tetején) felül hűtős, alul fagyasztós,hogy ne kelljen sokat hajlongani. :) persze semmi gond vele.

Egy szintén 10 éves DWD-E1211R figyel a konyhában mosómasaként, a paneljával megküzdöttem egyszer, de azóta elnyűhetetlen... Nem szövegel, nincs hókusz pókusz, ha 10 helyett 12 kg ruhát kap, azt is kimossa...

Ugyanakkor az áruházláncok ma már ipari hulladékokat árulnak 120000 ft-ig bezárólag, szóval náluk a minőségi cucc ez fölött kezdődik.(talán)

2015. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!