Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van Hoover márkájú mosógéppel, vagy mosó-szárító géppel?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Kínai koppintás,nekem volt egy 7kg-1200 fordulatos mosógépem

szép és dizájnos volt csak másfél évet bírt ki.Tönkre ment benne 1 A5 méretű vezérlő panel 50.ropi lett volna az ára.

Villszer.

2012. márc. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha. Köszi!

És szerinted milyen márkájú mosó-szárítót lenne érdemes venni, ami nem csillagászati összeg, de működik, és nem csak 5kg fér bele, hanem 7-9 minimum? És persze viszonylag takarékos, minimum A kategóriás.

2012. márc. 28. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ahogy kinyiffant a gép vettem egy Indesit IWE 7108-as mosógépet. Ár érték arányban ez volt akkor nekem a legjobb.Személyes tapasztalatom hogy a mosó-szárító egyben nem igazán jó mert vasalás nedvesen jön ki belőle a ruha.Használtam csak kimondottan szárító gépet amiből a gőz ki volt vezetve, na abból csontszárazon jött ki a ruha.Csak győzd fizetni utána a villanyszámlát.
2012. márc. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, az Indesit ki van zárva.

Előző gépünk nekünk is az volt. Másfél év után a fedőlapja úgy elkezdett rozsdásodni, hogy menthetetlen volt. Aki látta, mind azt mondta, hogy ilyet még nem látott...

Nincs bizalmam hozzá többet...

2012. márc. 29. 08:55
 5/5 A kérdező kommentje:

És persze helyhiány miatt kell a mosó-szárító.

De természetesen nem mindenhez akarom használni, csak mi sok nagy méretű textilt mosunk.

2012. márc. 29. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!