Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Varrogep oltes tipus! Tudnatok...

Varrogep oltes tipus! Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest a tudatlansagomert:( Megcsak szakszavakkal sem tudom le irni mit szeretnek, igy korbe irnam.

A varrogepen melyik oltes tipussal lehet varni azt a tiust amelyik minden varrott ruhan hasznalnak!( szinen ket parhuzamos varras, belul pedig eldolgozza cik cakban)

Remelem ertheto azert :S

Lehet, hogy a haztartasi gepen nincs ilyen fajta oltes? akkor mivel helyetesithetnem?

Koszonom nagyon szepen!


2012. ápr. 14. 02:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát, tudom, hogy már nem aktuális a kérdező esetében, de hátha más még hasznát veheti - az az öltéstípus, amit a kérdező eredetileg kérdezett, ami a fedőzőgép öltéstípusát utánozza a maga módján, háztartási gép esetében, az az IKERTŰS varrás - ez az, amelyik a színén, a két tű révén párhuzamos dupla öltéssorral varr, a színén pedig cikk-cakkal kapcsolódik a két sor!


ikertűt pedig minden rövidárúboltban lehet kapni, egyáltalán nem drága, érdemes befektetni rá, ha nincs az embernek ipari gépe, és igényesen szeretné eldolgozni pl. a pamutpólókat...


szegésre általában a sima cikk-cakkor szokták használni - nekem van babylockom, sztem nagyon megéri az árát, én minden létezőt azzal varrok össze, mindjárt levágja, és el is tisztázza egyben az anyagszéleket, négyszálassal szegve sokszor nem is használok sima varrógépes öltést, elég erős és tartós önmagában is.


a másik dolog, amit keresett a kérdező, az sűrű, kicsi öltésekkel varrott cikk-cakk, most hirtelen nem ugrik be a neve, de olyan, mint a sima egyenes varrás, kicsi öltésszélességgel, csak nem egyenesen, hanem cikk-cakkban halad.... ez kellően elasztikus, tökéletesen megfelel a rugalmas pamut, ill. pamutjersey, vagy műszálas anyagokhoz...

2014. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nah, a 7/11-es válaszoló be is linkelte, most látom, a legelső linken a "D" program a rugalmas cikk-cakk...
2014. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!