Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool AWE 9723 típusú...

Cs.Ildi kérdése:

Whirlpool AWE 9723 típusú mosógépem van, és a kijelzőn FP hibaüzenet van. Mosás közben történt a meghibásodás, a vizet sem engedi le. Tud-e valaki segíteni, hogy mit jelent a hibaüzenet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Whirlpoolnál ez a hibakód szivattyúhibát jelent.

A szivattyúnál keresd a bajt, lehet, hogy csak meg van akadva valami miatt.

2012. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem meg mindig a tisztitsa ki a szivattyút jelzőfény villogott és nem törődtem vele aztán sokáig tartott már a mosás meg nem centrizett jol megkerestem a szűrőt kiszedtem és teli volt szösszel hajjal fülpiszkálóval azt csodáltam hogy lefojt a víz az enyim is whirlpool kipucoltam és nagyon jól működik
2012. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Nekem a fali csatlakozonál volt eldugulva,a bűz elzárónál.Már szétszedtem a szivattyút is háromszor mire rájöttem.
2012. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mosagatógépem nem engedi le a vizet!
2012. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!