Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit jelent a FAGOR mosógépnél,...

Mit jelent a FAGOR mosógépnél, hogy Bluetooth technológia?

Figyelt kérdés
Kérdeztem a szaküzletbe, de nem tudták megmondani.Én mint laikus először arra gondoltam, hogy komunikál más bluetooth-os eszközökkel, pl a telefonnal, de kipróbáltam és nem.De akkor mit jelent, mert rá is van írva a gépre.
2009. jún. 21. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Végigbogarásztam a Fagor katalógust, de egyetlenegy olyan mosógépet sem találtam, amelyikhez ezt odaírták volna.


Mondj egy pontos típust.

2009. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy mosógép minek kommunikálna egy telefonnal ??XD :D Szerintem valamit félre érthettél mert ilyen szerintem nincs.
2009. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fagor innova turbo time plus 2f-3611x
2009. jún. 22. 13:58
 4/11 Hintalow ***** válasza:
Én sem találtam semmit róla. Google-ban a fagor és a bluetooth szavak kapcsolatára az egyetlen értelmes találat ez a kérdés volt itt:)
2009. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első válaszoló vagyok. Utánanéztem típus alapján.

Abban a mosógépben nincs semmilyen bluetooth technológia. Az áruházban ahol nézted véletlenül összekeverték a táblákat.

2009. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2009. jún. 23. 07:17
 7/11 anonim ***** válasza:
érdekes ez a kép.Amúgy a használati útmutatóban se ír semmit róla??gondolom nem véletlenül rakták oda
2009. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
semmit nem írnak róla a kis könyvében, és senki nem tudta megmondani mit is jelentene ez pontosan.De valami értelmének kell hogy legyen.Mert ha nincs semmi akkor ilyen alapon bármit írhattak volna rá, vagy éppen semmit.Nem értem!!
2009. jún. 24. 09:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel a központi szervízt vagy a a márkaboltot? Gondolom a jóti jegyen van vmi telszám hozzájuk, ők talán többet tudnak segíteni.
2009. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok!

A Fagor készülékeken a Bluetooth logó azt jelenti, hogy a készülék beköthető intelligens háztartási rendszerbe, ahol Bluetooth modulon keresztül tud kommunikálni a központi vezérlővel. Ez a funkció Magyarországon nem elérhető, de Spanyolországban működik, Domotica néven. [link]

2010. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!