Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porzsákos vagy porzsák nélküli...

Porzsákos vagy porzsák nélküli porszívó vételét ajánljátok?

Figyelt kérdés
Porszívó vásárlás előtt állok és nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb.
2012. máj. 2. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit nem tudsz ezen eldönteni? A porzsákos porzsába gyűjti a cuccot, amit vagy cserélni kell, vagy tök nehezen kiüríteni. Ezzel szemben a porzsák nélküli egy műanyag tartályba gyűjti, amit leveszel és kiöntöd. Ennyi...

Semmi varázslat nincs benne, egyszerűsítés viszont annál inkább. :)


Inkább azon érdemes elgondolkodni, hogy HEPA filteres legyen, vagy vízszűrős, stb... Az már érdekesebb.

2012. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi nehéz 1 porzsák ürítésében! A legtöbbön van 1 műanyag sín lehúzod, kiöntöd,megrázogatod és kész.Ha zsák nélkülit veszel nézz utána mennyibe kerül a szűrő hozzá(elárulom kisebb vagyon)Nézz szét az eta.hu oldalon mert érdemes!! Én csak textil zsákosban gondolkodnék.

Villszer.

2012. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"nézz utána mennyibe kerül a szűrő hozzá(elárulom kisebb vagyon)"


Itt a HEPA filterre gondolsz ugye? Hát...az én Electrolux Ergospace porszívómhoz kemény 2500 Ft egy HEPA filter, de utángyártottat kb. 1800ért kapsz. Szóval ez nálam nem a kisebb vagyon kategória. Másrészt ki is lehet mosni a filtert. Csapvíz alatt annyira tisztítható, hogy ~2 hónapig megint tökéletes. De ha nem akarod tisztítani, akkor is kb. 4-5 havonta kell cserélni benne a szűrőt.


Egyébként én most tutira vízszűrőset vennék.

2012. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 3. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!