Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A szomszédom vett egy új...

A szomszédom vett egy új Gorenje fagyszóládát és konkrétan ahogy a használati utasítás szerint beüzemelte, a láda az oldalánál egyre inkább kezdett forrósodni és a tetejét sem lehetett felnyitni. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hívjon valami szerelőt? vagy mi a teendő?

2012. máj. 12. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik oldalánál kezdett el forrósodni ? a fagyasztóláda hátlapján van egy hőcserélő, az nem baj ha melegszik, hiszen vonja el a hőt a hűtőtérből ( elkezd hűteni) és azt a hőt meg leadja a környezetnek, a tetejét meg hogy hogy nem lehet felnyitni ? :D
2012. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván pont azért nem nyílik a teteje, mert jól működik, a benn lévő levegő lehűtése az ismert vákumot okozta. Ha van kéznél megfelelő műszer, nézd meg az áramfelvételt, ha az a névleges, nagy baj nem lehet.
2012. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hm, hát köszi a válaszokat, azóta már megoldódott a probléma. csak szegény néni ugye nagyon rá volt parázva, hogy az új fagyasztó nem funkcionál! :D

röviddel azután, h itt rákérdeztem, már hűlt az oldala (az elülső rész, ahol ugye, sztem értelemszerűen nem nagyon kellene :D ) aztán teljesen lehűlt a kellő hőre, és jó lett.

az volt vele h nem nyílott, mint kiderült hogy amit említettél is, -második hozzászóló- hogy vákuum volt, de jópár órás működés után elhárult ez a hiba is. (: most már a szomszédnéni megnyugodott :DD

köszi amúgy még egyszer Mindkettőtöknek! :)

2012. máj. 15. 17:24
 4/5 anonim válasza:
nekem is ez a problémám, akkor ezek szerint pár óra múlva kitudom majd nyitni?
2012. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! gondolom már 3 nap alatt megoldódott a probléma. sztem ez lehet ott is a gond. mondom, a szomszédom esetében ez a vákuum meg egyebek miatt volt, de azóta is szuperül szuperál :D
2012. jún. 6. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!