Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ért valaki az ultrahangos...

Ért valaki az ultrahangos tisztítókhoz?

Figyelt kérdés
Hozzám került egy ilyen UH tisztító, valami nonamenek tűnik, semmi márkajelzés, csak két gomb (ein,aus), Hamburgban gyártották, és a típusszáma DMV-5800. Próbáltam tisztítani vele, de nem volt meggyőző. Elvégeztem az alumínium fólia-tesztet, aminek az lett az eredménye, hogy megjelentek a kis lyukak (8-10 db), és egy vagy két nagyobb, ahol teljesen átvágta a fóliát, az eloszlás totál random (nem pedig egyenletes, amilyennek lennie kéne), kivéve, hogy a nagyok a középvonal közelében vannak. Ez mitől lehet?

2012. jún. 5. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Van a cégnél is egy, habár az ipari méret.Abban is ha nem jó a folyadék koncentrációja(valami sót oldanak benne) akkor nem is tisztít rendesen.

Villszer

2012. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Én eddig csapvízzel próbálkoztam, de annak nem kéne sztem befolyásolnia a jelen kísérletet. Ettől függetlenül egyenletes eloszlással kéne szaggatnia az alufóliát.
2012. jún. 6. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!