Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tescoban vettem epilátort,...

Tescoban vettem epilátort, sajnos szart se ér az egész. Van benne jótállási jegy,1 év garancia. Ha visszaviszem és megmondom h semmit se ér akkor talán visszavehetik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 11:35
 1/7 anonim válasza:
Attól függ mikor vetted. Ha minden igaz 7-8 munkanapod van rá, hogy visszavegyék.
2012. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a típusra jellemző, hogy nem ér semmit, akkor nem veszik vissza. Ha azért nem ér semmit, mert hibás, akkor visszaveszik. Ha 3 napon belül vagy, akkor visszaveszik, bár akkor sem lenne kötelező, de akkor elnézőbbek.
2012. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tegnap vettem , kipróbáltam de semmit se csinál, főleg nem epilál

akkor visszavigyem? nem hibás, tesco-s szerintem azért ilyen szar

ha azt mondom h ajándékba vettem de mégse adtam oda és szeretném visszakapni a pénzem, akkor elfogadják

2012. jún. 10. 12:52
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy ilyen csak karácsonykor szokott lenni?
2012. jún. 10. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajándékba vetted de az ünnepeltnek már van epilátora.Ezt mondod,akkor szerintem visszakapod az árát.
2012. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Blokkal,eredeti csomagolásban,dobozában természetesen!
2012. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér , nagyon remélem :) köszi
2012. jún. 10. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!