Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lesz a lidl-ben akciós gofrisü...

Lesz a lidl-ben akciós gofrisütő. A baj csak az, hogy nem tudom mennyire jó ez a márka: silvercrest?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 18:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Én ma vettem meg, és bár még nem próbáltam ki, szerintem vedd meg te is. Kibontottam, masszívnak tűnik, van rajta melegítő és háromfajta sütőfokozat, 3 év garancia (a blokkot tedd el), és nem mellesleg szívecske formájú gofrikat süt, ami sokkal jobb, mint a kocka alakú, tapasztalat. A szívecskésben sokkal jobban megsül, szép ropogós lesz, míg a "kocka" gofri 20 perc alatt sem sül át. Évek óta vágyódtam egy ilyenre, alig várom, hogy kipróbáljam :)
2012. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PéteriEdina válasza:
100%
Nekem van ilyen gofrisütőm! Szerintem nagyon jó! Még tavaly februárban kaptam, és nem telhet el úgy egy hét, hogy ne kelljen a gyerekeimnek gofrit sütni! Nagyon szeretik!! A silvercrest márka (eddig számomra) megbízható. Most vettem ilyen varrógépet s :))
2012. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MeaBea válasza:
Gofrisütőnk nincs, de a Lidl Silvercrest márkája nagyon bejött. Rengeteg ilyen gépünk van. Mind masszív, nem azok az olcsó fajták amit rossz megfogni mert szét akar esni. Ja és az egyik legfontosabb: 3 év garancia - ennyi garanciát nem nagyon kapsz máshol.
2014. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!