Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kenwood vagy KitchenAid...

Kenwood vagy KitchenAid konyhai robot?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek tapasztalata konkrét típusokkal? Leírnád milyen?
2012. jún. 23. 06:23
 1/1 anonim válasza:

Külsőleg nekem inkább a KitchenAid gépek jönnek be. Én az amazon.de-n néztem anno. Ott azt írták hogy a KitchenAid egyáltalán nem éri meg az árát, és nagyon rossz a szerviz munkája is. Továbbá zavaró a kar amivel állítani kell a sebességet, és a tányéremelő kart is elég gagyinak találták.


A Kenwood gépekről sokkal jobbakat írtak, bár mondom, külsőleg nem annyira díszes mint egy KitchenAid. De vannak új típusai is, ezek valamilyen "véletlen folytán" hasonlítanak a KitchenAid gépekre link: [link]

nem tudom milyenek lehetnek? Árukban elég nagy eltérés van a normál Kenwoodhoz és a KitchenAidhoz képest is.


Ezekhez hasonló Bosch gép is van (amit senki nem ajánl), és van Moulinex gép is: [link]

2012. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!