Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kaptam egy varrógépet, cirill...

Kaptam egy varrógépet, cirill betűkkel van írva a kapcsolójához valami; mit jelentenek ezek a jelölések, rövidítések?

Figyelt kérdés

Képek a varrógépről és a kapcsolóról:


[link]


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


Közületek valakinek van ugyanilyen varrógépe?



2012. jún. 25. 10:37
1 2
 11/14 anonim válasza:

Bár kit még érdekel a gépen cirill betűk akkor magyarul ezeket jelentik a kapcsolón a kezdő betűk és szolgálatuk в=Hímzés

ш=Selyem

н=Normál

2015. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. dec. 7. 05:17
 13/14 anonim válasza:

Sziasztok

Nekem is van egy ilyen gépem de fogalmam sincs hogyan kell befűzni az alsó cérnát sehogy sem húzza fel a tű

2016. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem lehet, hogy van valahol egy használati utasításom elmentve, ha szeretnéd, megpróbálom megkeresni és ha privát üzenetben megadod az e-mailcímedet, akkor elküldöm, ha megvan még.

Sajnos az én varrógépem időközben elromlott, már volt javítónál, meg lett javítva, de megint elromlott és ez nagyon elvette a kedvemet, pedig élveztem a varrást.

2016. máj. 23. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!