Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mikróhullámú sütőnkbe ma...

A mikróhullámú sütőnkbe ma egy edényt fémkanállal helyeztem be, a kanál hozzáért a mikrohullámú falához, mire annak fala jó nagy csíkban megéget, szikrázott is rendesen, amikor észrevettem, azonnal kikapcsoltam!?

Figyelt kérdés
Most is érzik a szaga, am jól működik kipróbáltam, de már félek beletenni bármit is. Lehet ebből vmi baj? Az ételre és a mikrohullámúra nézve is/ kigyulladhat?
2012. jún. 25. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lehet, a mikró ugyal elvileg tönkremehet, de AKKOR, amikor a fém-valami benne van, attól ugyanis leéghet és többé nem hajlandó semmit se csinálni. Ha utána rendesen müködik, akkor nem lett baja.
2012. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 _Jessy_ ***** válasza:
Ezek után kigyulladhat, (működés közben) úgygogy ne hagyd felügyelet nélkül :)
2012. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!