Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » GENEX Ice Blue klima berendezé...

Dávidking20 kérdése:

GENEX Ice Blue klima berendezésről vélemények?

Figyelt kérdés
Most vennénk először klimát és nem akarunk sokat költeni, nekünk bőven elég egy 2,5 hűtő teljesítményű.

2012. júl. 4. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyetek olcsó gagyit, nem éri meg. Sok bajotok lesz vele. Fujitsu, Tohsiba, Panasonic < inkább ezek körül valamelyik. Genex, Midea, Gree, Hamilton Digital, Orion, Hajdu, Vortex, Whirlpool < ezeket a kínai cuccokat felejtsétek el..
2012. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem 5 ÉVE (!) van GENEX Ice Blue klímám, és ugyan engem is ugyanígy lebeszéltek, és próbáltak a méregdrágák felé terelgetni, sajnos a büdzsém (mivel a telepítése kerek 70e volt) nem engedett meg akkor drágábbat - most meg már nem cserélem le, amíg kutya baja -, szóval ez ugyan 3,6-os, de méretre megegyezik a 2,5-össel, teljesen tökéletesen működik, noha soha nem szervizeltettem még, sk takarítom ki a beltérijét, a kültérijét meg majd idén fogom a szezon előtt, mert bár magasan lakom (10.em.) és itt kevéssé szennyezett a levegő - és szemmel láthatóan nincs a hátulján porszőnyeg -, azért 5 év után már időszerű lenne, asszem;)


egyetlen hátránya, hogy kicsit talán hangos a kültérije, de azt én csak szellőztetéskor hallom maximum pár perc erejéig, a szomszédok meg nem panaszkodnak:)

a beltéri egysége is egészen kicsivel hallhatóbb a drágábbakénál, de az meg a nappali zajban elenyésző, éjjelre viszont leveszem alacsony venti-fokozatra (sleep-módra), és alig hallható... szóval nekem bevált, és miután nem itt tervezem leélni az életem, én ebbe a budai panelbe valahgy nem szándékozom több pénzt ölni, ez pont jó volt így;)


nah, de azóta már biztosan vettél klímát, írd be mindenképp, hogy milyet választottál végül, és milyenek a tapasztalataid vele, ok? üdv:)

2013. márc. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Aki belefut, mert régi téma. Nekem 10 évig ketyegett az első széria, most egy relé adta meg magát 275 forintért. ;-) Kompresszor és gáztöltés gondom soha nem volt, én szereltem fel, a vákuum szvattyút kértem kölcsön.
2016. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is Genex klíma van, egyszer látott szervizet, akkor is a kondenzvíz elvezető csőbe költözött bele egy darázs. Már 5 éve használom, akkor volt akciósan 50 ezer + 30 ezer a beszerelés, nagyon jól teszi a dolgát.
2016. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!