Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik az a konyhai robotgép...

Melyik az a konyhai robotgép amivel szárazon lehet apritani, húst, hagymát, petrezselyemlevelet stb. kis mennyiségben is?

Figyelt kérdés
Nem turmixolni mert, ahhoz folyadék kell. Vettem egy BOSCH 800 apritót, de csak folyadékkal működik.
2009. júl. 10. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Robochef!
2009. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Hauser márkájú van. 400W-os, és Aprító a neve:) Talán spar-ban vettük, de keress rá neten...
2009. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, kimaradt... nem kell bele folyadék.
2009. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

inkább rákerestem:)

[link]

de máshol is kapható.

2009. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Zauberstabunk van, újabban bamix. Erre is jó, amire neked kell, meg egyébként mindenre, de tényleg. Max egy mosogatógép meg egy kenyérsütő kell mellé és teljes a konyhagép felszerelés.

Csak nagyon drága. Több mint tíz éve vettük, akkor annyiért, mint egy divatos kanapé.

2009. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!