Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Adnátok néhány tanácsot...

Adnátok néhány tanácsot mosogatógép vásárlásához? 100000 Ft alatt.

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél minél olcsóbbat, a drága is tönkremegy ~5 év után. :D
2012. júl. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem inox whirlpool van és nagyon jó szépen mosogat
2012. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Típus hibákról nem tudtok valamit?

Mely márkák a legjobbak?


Köszi.

2012. júl. 9. 18:57
 4/7 Lacko105 válasza:

Az enyém most romlott el, 3 évesen. A keringetőszivattyú adta meg magát, 35e a cseréje. ( Indesit dfg 050 )

Azt mondta a szerelő,hogy a legtöbb új típusba ezt az olasz gyártmányú műanyagházas, szegecselt, csak egyben cserélhető mocskot rakják. Nem tudott olyan típust mondani, ami biztosan sokáig jó. Mivel ez a leggyakoribb hibájuk, most az után nyomozok, hogy melyik nem műanyagszivattyús. Olyat veszek helyette. Ötletek?

2012. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lacko105 válasza:

Nyomozásom eredménye:

Több márkaszervízhez telefonáltam, a válasz legtöbb helyen ugyanaz volt: műanyagházas szivattyúkkal szerelik a gépeket (feltehetően ugyanaz a hitvány minőség). Kivéve a Bosch és Siemens masinákat, amelyek egyébként belül ugyanazok, csak a design más. Ezek teljesen más, jobb technológiát alkalmaznak, ami azt jelenti, hogy tovább bírják.

Ez az én kutatásom eredménye, senki ne vegye készpénznek, de érdemes meggondolni.

2012. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon jó tanács. Már máshol is olvasgattam és a legtöbben a Bosh-t ajánlották.

Akkor egy 12 terítékes Bosht kéne néznem.

Köszi Lacko! +1

2012. júl. 15. 16:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Jöhet még tanács, akinek van az nyugodtan írja meg.
2012. júl. 16. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!