Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehel fagyasztó 10 fok alá...

Zole60 kérdése:

Lehel fagyasztó 10 fok alá nem hűt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Eddig hibátlan hobbyn lévő fagyasztó -18-20-ig simán hűtött. Most megy egyfolytában,de - 10 alá nem megy./ az áll.kevés/ Az otthoni tartja a -18-at.Mi lehet a gond ? Tölteni kellene ? Megéri ? Kössz

2012. júl. 9. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs rajta túl nagy jégréteg? Hátul a rács tud szellőzni megfelelően?
2012. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jég nincs-szellőzés van,viszont hátul nem olyan meleg,mint a mellette lévő sima hűtő.Most néztem / kiürítettem / -10 fok és nem áll meg.Világít a piros állandóan,pedig a "direkt" hűtést is rákapcsoltam.Így legalább a sárga is világít.
2012. júl. 9. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A direkt hűtést csak leolvasztás után kell bekapcsolni, amikor még meleg a hűtő.
2012. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Ellenőrizni kellene az ajtó szigetelést, de ha fagyládáról van szó, akkor ez nem aktuális. Ha nincs jég, akkor az olajdugót kell még fontolóra venni, illetve azt, hogy gutaütést kapott a hűtőközeg(részben, vagy teljesen alkotóira esett szét).

Az olajdugót elvileg némi készülékráncigálással jobb belátásra lehet bírni, de a gutaütött közeget csak cserélni lehet.


Üdv!

2012. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz,de telcsin szerelő mondta/ mivel hideg a rács hátul/,hogy tölteni kell,de 13 ezer-annyit már nem ér az egész.Azért megrángatom,ahogy írod.
2012. júl. 10. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!