Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Altech inverteres klímát...

Altech inverteres klímát szereltettem. Kaptam hozzá egy KEZELÉSI utasítást, ami nem használati utasítás, kevés az információ. Van-e valakinek valamilyen tapasztalata a klímával kapcsolatban? .

Figyelt kérdés
Mennyi ideig lehet folyamatosan szünet nélkül üzemeltetni?, igaz, hogy 100 ft-ba kerül 1 óra fogyasztás?,miért búg ha ventilátor sebességet váltok, és 5-6 óra üzemelés után?

#háztartási gép #Altech klíma
2012. júl. 9. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nem mehet akár folyamatosan, max. nagyobb az amortizáció! "1 óra fogyasztás" attól függ, hogy mennyit fogyaszt! Kb. úgy számolj, hogy 1KW-os készülék 1 óra alatt 50 forintot vesz ki a zsebedből. Tehát nézd meg, hogy hány KW-os a készülék s számold ki.

Hogy miért búg, azt nem tudom... Jól látom, hogy ez egy közel 100ezres gép? Azért cserébe elvárható lenne egy normális használati utasítás, de legfőképp az lenne elvárható, hogy ne "búgjon" 5-6 óra után.

Hívd ki újra a szerelőt vagy csak hívd föl s mondd el a hibajelenséget, hátha tud rá magyarázatot adni. Nekem egy 80ezres Elektrolux van fönt, ami tavaly még 60ezer volt, s sosem tapasztaltam hosszabb működés után megnövekvő zajszintet, szóval mindenképp rendellenes dolog.

2012. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!