Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hajszárító túlmelegedési...

Hajszárító túlmelegedési szabályzója javítható?

Figyelt kérdés

Kikapcsol ha túlmelegszik, de egyébként működik.

A hideg gombbal használva időnként elég sokáig szóval azzal lehet a gond.



2012. aug. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Már javítottam ilyet, sajnos ez gyakori hiba! A hőkorlátozó lapjai közé tegyél be, kombinált fogóval összelapított cin darabot, s többet nem lesz ezzel problémád! (Ha túlmelegedne, akkor 300°C-nál elolvas a cin, így megszakad az áramkör)

Használd egészséggel!

2012. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Várjál, nem vagyok ilyen spéci ezermester a témában!:-)


Hol van a hőkorlátozója? Hol kell lennie? Hogy néz ki?

2012. aug. 1. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen minden hajszárító ilyen elven működik. Ha elér egy bizonyos (meghatározott) hőfokot akkor kikapcsol, és lehülésig nem is kapcsolható vissza. Ezt biztonsági célból találták így ki.
2012. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Olga néni ***** válasza:
Először azt nézd meg, nincs-e tele hajjal. Ilyenkor kevesebb levegő áramlik át rajta és persze túlhevül a fűtés miatt. Bármi más, ami eltömődést okozhat, hasonló kikapcsoláshoz vezet.
2012. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy van benne haj, de nem tudom hogyan kellene kiszedni, mert nem levehető a hátulja..

Vagy van erre valami jó módszer??


Az első válaszoló további segítségét várom akár itt akár priviben!:-)

2012. aug. 4. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!