Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mért vágja le a mosógép a...

Mért vágja le a mosógép a biztosítékot?

Figyelt kérdés
Ami elromolhat,az el is romlik,tudom,de jó lenne konkrétabb választ kapni.
2012. aug. 15. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Két dolog romolhatott el benne, ha eddig nem vágta le: az elektronika vagy a fűtőszál.
2012. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 slakat ***** válasza:
A biztosítékot zárlati áram vágja le. Életvédelmi okokból célszerű szerelőt hívni, mielőtt valakinek baja esik. Addig is a falból kihúzni.
2012. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sancaboy válasza:

zárlat!!

Azonnal kihúzni és javíttatni.

Míg valakit agyon nem csap.

Lakásba firelét mielőbb!!!

2012. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na erre varjatok gombot:kint volt a szerelő,megnézte és semmi bajt nem talált...azóta mostam is vele.Annyit mondot,hogy túlfesz védőt vagy mi a bánatot kell venni.Szóval egy talány ez a helyzet.....passz.
2012. aug. 15. 21:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs. A varrni persze 2r,de ez az eset megkavart:D
2012. aug. 15. 21:04
 6/10 anonim válasza:
mert összevesztek ..... Kicsi a biztosíték. Szóval lehet hogy ha bekapcsolod a gépet akkor a hálózatnak nagyobb az energia felvétele amit a biztosítékod nem bír. Jobb kicserélni egy min 16 amperosra egy 20-asra
2012. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál,nyitott vagyok az ötletekre.Közel 5 éves a mosógép, és ezt csak mostanában kezdte csinálni,így a boztosíték szerintünk jó.Pár nap kihagyással ma ismét mertem vele mosni és nem volt gond.Nyugodt azért nem vagyok....
2012. aug. 19. 22:14
 8/10 anonim válasza:
100%
Nekünk itthon ugyanez a problémánk, a fűtőszál volt zárlatos. 5000 Ft-ért meg is rendeltük, várjuk, hogy megjöjjön.
2012. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fűtőszál okozhatta a zárlatot még akkor is, ha utánna elindult a gép. Mindenképp nézesd meg! Egy mosógépnek elég a 10 Amper. Ha lekapcsol a megszakító, akkor vagy B-s volt felszerelve, holott C-s megszakító kell neki, vagy már öreg és újra kell cserélni, vagy zárlatos a gép.
2012. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem Hajdú 750-es mosógépem van.Mosás után a hálózati kapcsolóját kikapcsoltam.Másnap reggelre nem volt áram a lakásban.Kezdtem mindent átvizsgálni mire megtaláltam hogy a mosógéppel van valami.De vajon mi?Mert ha ujra a fali konnektorba csatlakoztatom a dugvillát,egy szikra és levágja a kismegszakitót.Mi történhetett?
2017. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!