Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A méhtelepeken hogy lehet...

A méhtelepeken hogy lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Vannak ott működő háztartási gépek is ?

Nekem egy mikrosütő trafója kéne.

Egészben kell megvennem a mikrót vagy ki is lehet szedni belőle ami kell ?



2012. aug. 19. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

persze kiszedheted ha találsz még olyat de kg-ba adják a fémet ha meg kiszeded lehet réz árba számolja majd ha meg egészben viszed lehet csak lemez árban kapod.

Egyébként mit épitesz tesla tekercset vagy simán csak mikrót javitasz?

2012. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet venni "occsó" használt mikrót %K-ért is, ne méhtelepben gondolkozz szerintem, plusz ami odakerül az nem nagyon működik (pont azért viszik oda mert szar).
2012. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmész, kiszereled, már ott ázott hetek óta, azt pont az volt a hibás. Szal nem igazán éri meg. Nekem van egy használható. Kíváncsiságból szedtem szét a mikrót, azt a trafóját valamiért eltettem. Ha szerencséd van, és közel laksz, elviheted. ( Tata )
2012. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!