Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » T-home-os fickó ráállt a...

T-home-os fickó ráállt a hűtőmre és a mosógépemre, úgy ment fel a padlásunkra. Lehet a gépeknek emiatt bajuk?

Figyelt kérdés

Volt létrája, de azt kint hagyta az udvaron, bent pedig elvett egy széket, berakta a padlásfeljárónk alá.. a székről a mosógépre, a mosógépről a hűtőre mászott, majd onnan húzta fel magát a feljáró nyílásig.

Kérdeztem, hogy nem e lenne jobb megoldás a létra, nem lesz e baja a gépeknek, erre ő csak annyit mondott, h "nem vagyok nehéz"

Aztán megjött a kollégája, láttam, h Ő is kiakadt a társa "mászkálásán" rá is szólt, és behozta a létrát neki.


Nem tudom, én azért eléggé kiakadtam! 3 hónapja vettük a gépeket... nem szeretném, ha bármi lenne velük.. :(



2012. aug. 22. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
hát tudod ki engedte volna..lezavartam volna, mint a huzat!!!!
2012. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én elküldtem volna a jó édes anyjába, a helyedben, elvégre ő volt a te portádon, a te gépeiden mászkált. Minimum megkérdeztem volna, hogy otthon a sajátján is mászkál-e, ha nem veszi a célzást, akkor durvábban zavarom ki a létráért.
2012. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem finoman szóltam/kérdeztem.. de egyszerűen annyira lefagytam, a válaszán.. Azt vártam, hogy esetleg észbe kap, és kimegy a létráért.. Erre csak vigyorgósan közölte, h Ő könnyű.. és már fel is húzta addigra magát.


A férjemnek el sem merem mondani :/

2012. aug. 22. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy. szerintem nem lesz baja!
2012. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegyél panaszt a cégnél. A T-hom nagyon vigyáz a hírére. Ha kiküld valamiért szerelőt, utána mindig felhívnak, hogyan vagyok a szerelővel megelégedve, elvégezte e a munkát, stb.

Egyszerűen felhívod a 1412-t, végigmész a szokásos menün, és a kezelőnek elmeséled a sztorit. Beazonosítják ki volt nálatok, és kap a pofájára.

2012. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!