Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » TV JELERŐSÍTÉS? Az a helyzet...

TV JELERŐSÍTÉS? Az a helyzet h nálam ki van kötve a tv de ilyen zizisen bejön a kép, nem tudom h áthuz e a kábel van miért van ez. Ezt a jelet fel tudom erösiteni ugy h nézhető legyen az adás? és hogy? Vmi jel erősítő segitene a problémán?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem azért van mert gyenge hanem azért mert kódolt.

De ez csak egy tipp, lehet hogy tévedek, de nekünk anno fizetős csatornák jöttek így és azt mondták ez mindenhol így van mert kódolt. Ha fizetünk érte akkor meg nézhetjük mert nem lesz kódolt. Bár ezt nem tudom hogy oldják meg, lehet betesznek a kábelhez valami zavarót vagy szűrőt.

2012. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Old meg "Mindig TV" vel. Kell hozzá egy dekóder, egy antenna. ( cca 10000.-) És ingyen van az MTV1, az MTV2, a Duna1, a Duna2,az RTL, a TV2, és egy info csatorna, meg rádiók. Tökéletes minőség.
2012. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!