Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Koliba szeretnék venni elektro...

Koliba szeretnék venni elektromos vízforralót, olyat, amit kis szobában is tudok használni, lehet vele kávét, teát, levest készíteni (én még csak hallottam ilyenről, de 10e alatt nem találtam). Jó lenne minél olcsóbban kijönni. Tippek?

Figyelt kérdés

#elektromos vízforraló
2012. aug. 27. 11:37
 1/5 ava87 válasza:
Én Tescoban vettem kb. 3000 forintért, teljesen egyszerű cucc, viszont bírja már négy éve a használatot. De lehet kapni merülőforralót is, de olyat eddig még nem láttam, csak tudom, hogy olyan is van.
2012. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


tesco,auchan,nagyobb boltok,2-3ezeért kapsz olyat ami megfelel,hideg vizet bele engede,bekapcsolod,pár perc alatt forró a viz,és öntheted is ki a teás/kávés/levesesbögrébe tálba


nem tudom hol nézted 10 fölött,de az nagyon drága

2012. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ez így már mindjárt más! Tescoban sem láttam olcsón, de lehet, csak kifogyott a készlet. De most nagyon megörültem, hogy 5 ezerből ki lehet hozni :)
2012. aug. 27. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egy sima vízforralóról beszélünk, vagy nem tom. Egy simát tényleg lehet már 3 ezerért is venni és semmivel sem rosszabb, mint egy drágább. Nekünk kettő is van, az egyik anno 2900 forint volt, a másik 6, mindkettő használva van elég gyakran és semmi bajuk! Ez csupán annyi, hogy csinál neked forró vizet, amivel azt kezdesz amit akarsz. Azért levesport nem borítanék bele, bár tudok olyanról aki rizst főz benne.
2012. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó nem is borítanám bele :DD

Köszönöm, sikerült kifognom egyet 3ezerért :) Igen, bizonyára extrások voltak azok a drágák, és bizonyára készlethiány volt, amikor én betévedtem a boltokba. De most nagyon boldog vagyok, hogy ilyen olcsón sikerült megúszni :)

2012. szept. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!