Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lucznik 466 varrógép használata?

Lucznik 466 varrógép használata?

Figyelt kérdés
Valaki elmagyarázná nekem? Nagyon szeretnék megtanulni géppel varrni, de édesanyám nem hajlandó megmutatni.
2012. aug. 29. 12:25
 1/4 fúróferkó ***** válasza:

Ha nagyon szeretnél megtanulni varrni ,akkor az menni is fog.

Sok embernél ott van drága gép és nem ül le elé.

Első lépésben tanuld meg a cérnákat (alsó felső szál jól befűzni,a feszességét beállítani,tűt helyesen behelyezni.

Fogyj egy kis hulladék,vékony textilt ,lassan forgatva a kézi kereket ,nézd meg mit csinál a tű és cérnafeszítő.

Ha azt látod valami öltésféle kialakult,,nézd meg alul,felül,aztán kapcsolhatsz kicsit nagyobb sebességre.

Észre sem veszed és már varrsz is,lényeg ,hogy ne akarjál első nap kosztumöt összeállítani.

2012. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D Majd holnap előkaparom a gépet és nekiállok :D
2012. aug. 29. 16:39
 3/4 fúróferkó ***** válasza:

Erről beszéltem (írtam) az előbb .

Nem majd holnap,hanem már ma vedd elő,tedd egy asztalra és ha nem is ülsz le elé,sétálgass előtte ,néha nézz rá,ismerkedj a látvánnyal!

Este ha már mindenki (gyermek,apuci)elnyugodott mellőled ,ülj le és kezdd a tanulást!

Ahhoz,hogy a következő nap is leülj sikerélmény kell.Sőt ha elkészülnek az első kis bátortalan zsebkendő szegések,kising varrások ,akkor fogod megszeretni.

2012. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont az a baj h anyám itthon van és nem akarom h lássa h csinálom mert akkor beleszól meg minden. És az csak felmérgelne. Pláne h akármennyit kértem, nem mutatott semmit.
2012. aug. 29. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!