Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől büdös a NoFrost Hotpoint...

Mitől büdös a NoFrost Hotpoint Ariston felülfagyasztós hűtő?

Figyelt kérdés

A garanciális szerelő azt mondta, hogy ételszag, aztán hogy műanyagszag, ne tartsak benne műanyagot (mintha az élelmiszerek 90%-a nem műanyagba lenne csomagolva).


Az igazság viszont az, hogy valami eszméletlen émelyítő szag árad belőle, amit soha sehol nem éreztem azelőtt. Hiába ürítem ki, mosom ki, ecetezem, szódabikarbónázom, az émelyítő bűz üres állapotban is árad ki a fúvókákon (amik a levegőt keringetik és hűtik benne).


Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mit lehet tenni? Dobjam ki?



2012. szept. 2. 23:51
 1/7 anonim válasza:
A szüleim hűtője is büdör volt, nem tudtak vele mit kezdeni, ők lecserélték. Talán valami gyártáskor fevitt vagy betöltött anyag lehet, de ők sem tudtak rájönni mitől ered a szag.
2012. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nekik is NoFrostos volt? Milyen márka?
2012. szept. 3. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
A hűtő mögött is ki szoktál mosni?
2012. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha új a hűtő akkor szerintem is gyártási hiba lehet.
2012. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, de pár hónapja költöztem, a szag az előző lakásban is megvolt, itt is folytatódott, szóval nem hiszem, hogy a hűtő mögött van a baj.
2012. szept. 3. 00:57
 6/7 Gazdik László ***** válasza:
Ezt egyedül nem fogod tudni elhárítani. az "eszméletlen émelyítő szag" valamilyen ételromlás, kiömlés eredménye.Próbáld meg első lépésben az ajtó gimik alatti részt,-ezt kilehet fordítani,-kitakarítani.Sokszor csak ez a baj.Nézd meg nem-e a kompresszor csepptálcába vezető csőből jön a szag. Ezt is ki kell tisztítani. Ha valami,-kiolvadt húslé- befolyt a légcsatornába, azt csak szétszereléssel lehet tisztítani, ahhoz már szakember kell.Addig kell ezt megcsinálni, amíg a belsőműanyag nem veszi át a szagot,mert utána valóban csak a hűtő csere marad.
2012. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nofrostos hűtő, tehát nincs semmilyen kivezetés a csepptálcába, és a szag a fúvókákból árad, tehát nem az ajtógumikból.
2012. szept. 3. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!