Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen villanyborotvát vegyek?...

Milyen villanyborotvát vegyek? Páromnak elromlott és szeretném megajándékozni, de nem értek hozzá hogy mire figyeljek.

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csakis Philiphs márka jöhet szóba mert ők gyártják a legjobb villanyborotvákat és hajnyíró gépeket.
2012. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudsz nézni egy párat.

2012. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 retrojedi válasza:

Legelőször azt kell tisztázni, hogy elemről megy-e, vagy mindig kell hozzá konnektor is a közelben (ebből már volt gubac). Az elemes előnye, hogy bárhol kényelmesen használhatod, de ha kifogy az elem (és heti egyszer kifogy), akkor ott állsz félig borotváltan...

Ja, és körkéseset, 3 körkéssel. A diszkontárú akármik nem viszik rendesen. 5000-től fölfelé kell gondolkodni.

2012. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is körkéses van és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Férjemnek az ajánlott oldalon lévő 2. van, 3. éve használja,naponta, ő nagyon elégedett vele.
2012. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Helló!!

Én Braun Serias 7 790cc borotvát használok,a legjobbnak

találom,öntisztítós rendszerű,és tiszta fertőtlenített borotvával borotválkozok állandóan.

2012. szept. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

8 éve vettem egy háromkéses Philips borotvát..ma is augyanaz az aksi működteti, (majdnem)ugyanolyan jól vág..a pajeszvágó is tökéletes... gyorsan tölthető, de ha hálózaton hagyom akkor sincs baj... ja, folyóvíz alatt is tisztítható, de ezt sosem próbáltam.. akkor 36ezer volt... óccót nem mernék venni...


járj szerencsével.

2012. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek ! :))
2012. szept. 14. 09:13
 9/12 anonim ***** válasza:
tisztelettel megkérdezném: nagyon kell az a villanyborotva? mert a penge sem rosszabb, sőt... nehéz eldönteni, melyik előnyösebb... a penge simábbra húz, csak macerás, ezt elismerem...
2012. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ajándéknak szántam. Csak nem veszek pengét... :-)))

Már be is szereztem egy szuper kis Philipset! Tökéletes!

Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)

2012. szept. 26. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!