Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mellyivel mesabb egy sima...

Mellyivel mesabb egy sima trafós ív hegesztőgéppel hegeszteni mint egy inverteressel?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy a gyakorladba mennyivel másab pálca odaragadás varatminőség vagy egyátalán nehezebb e mint egy inverteressel?

2012. szept. 10. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Aztaaaa, mennyire nem tudsz írni! Inkább tanuld meg a helyesírást, mert így úgysem vesznek fel még hegeszteni sem.


"Mellyivel mesabb egy sima trafós ív hegesztőgéppel hegeszteni mint egy inverteressel?

Itt arra gondolok hogy a gyakorladba mennyivel másab pálca odaragadás varatminőség vagy egyátalán nehezebb e mint egy inverteressel?"

MeNNYivel mÁsabb egy sima trafós ÍVHEGESZTŐGÉPPEL hegeszteni, mint egy inverteressel?


Itt arra gondolok, hogy a gyakorlaTbaN mennyivel másaBB, pálca odaragadás, vaRRatminőség vagy egyáLtalán nehezebb-e, mint egy inverteressel?


Amúgy inverteressel egyszerűbb hegeszteni, kezdők is könnyebben boldogulnak vele, de ha csak egy két hegesztésre kell, akkor elég a trafós is, mert azért jóval drágább egy inverteres. Ha sokat lenne használva, és tényleg totál kezdő vagy, akkor inverteres jobb választás, meg persze cipelni is jóval könnyebb, de akkor meg kell fizetni az árát...

2012. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na kedves "Nyelvtan tanár" nem kértem a kérdésbe szerintem senkitől hogy oktasson ki nyelvtanból csak hogy az adott kérdésre válaszoljon aki tud.Meg amúgy is 1.reggel volt 2.siettem 3.szerintem ez nem egy olyan nagy nívós oldal hogy ez olyan nagy baj lenne,hogy egy két hiba ne lehessen a kérdésbe


De ezt leszámítva kösz a választ :)


és csak ilyen ház körüli apróbb hegesztésekre kellene


hát hogy menyire tudok jól hegeszteni.....

végzős hegesztő vagyok

inverteressel egész szépen megy

2012. szept. 10. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!