Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ki mennyire használja ki a...

Ki mennyire használja ki a gépeit? Pl. Mikro? Szendvicssütő, gyüm centri.

Figyelt kérdés
a mikro megy minden nap, a szendvicssütő kb heti 2X, de a gyüm centri kétszer ment összesen és a lkenyérpirítót egyáltalán nme használjuk, meg a csodagyalut sem.
2009. aug. 1. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokat használom őket,a mikrót és botmixert naponta, de a gofrisütő, szendvicssütő, olajsütő, gyüm. centrifuga, kenyérsütő is többször előkerül egy héten.
2009. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikró, botmixer, kézimixer, szendvicssütő, mosogatógép, tűzhely minden nap megy.
2009. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A botmixer és az aprító megy mindennap a 10 hónapos kisfiam kajája miatt. A mikró szintén megy szinte mindennap. A robotgépet most viszonylag sokat használtam gyümölcsöt darálni a lekvárhoz. A szendvicssütő és a pirító nagyon ritkán kerül elő. A turmixot 2 éve vettem,2szer használtam.... De amikor nem volt,meg voltam érte veszve. :)
2009. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül vagyok, nálam leginkább a mikró megy, de talán nem minden nap, sütő úgy heti 2x, tűzhely 1x, szendvicssütőt nem használom, pirítót sem. :D


21/F

2009. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!