Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A nyáron egy fűtés korszerűsítést csináltunk.

Már elképzelni se tudom, hogy miért de nem tudjuk bekapcsolni a fűtést. (fűtés próba nem volt.)

De meleg vizünk az van rendesen. Itt bent a házba a termosztátot hiába kapcsoljuk be, ki is rakja a kis tűz jelecskét, hogy elméletileg beindult mégsem. Lent a pincében pedig egyik cső sem meleg hiába vártunk már órákat. Ötletek?



2012. szept. 22. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam nem tudom, hogy ez lehetséges e, hogy rosszul kötötték be.
2012. szept. 22. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad le a lényeget! Mivel fűtötök,milyen az egész rendszer? A melegvíz hogyan függ össze..?
2012. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom központi fűtés, és a meleg vizet is ez állítja elő. Elsőre szelephibának tűnik, hisz meleg víz van, csak nem jut el a radiátorig.
2012. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Levegős a rendszer?
2012. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ez egy kombi kazán, amelyen be kell állítani, hogy csak használati melegvizet készítsen,vagy fűtési meleg vizet is.Ezen már túl vagytok?
2012. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!