Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép miért nem mosogat...

Mosogatógép miért nem mosogat szépen?

Figyelt kérdés

Csak a felső része marad szennyezett ,de olyan mintha a mosogató tabletta nem oldódna fel. Calgonit tablettát használok öblítő gyönggyel ami jó minőségű!Elvittem a szerelőhöz kitakarította beállította a víz mennyiséget átnézte!Hazahoztam ,de ugyanaz volt a tünet.Szólzama a szerelőnek megint , elvitte a programkapcsolót kicserélte, visszahozta de többet már nem tud tenniállítólag!

A felső része az ami szennyezett marad ,de nem jelentősen

csak mintha kis pici sóder szemcsék lennének a poharakban.Járt már más így?

Esetleg valami ötlete van valakinek mit tehetnék még ez ügyben?

Válaszotokat köszönöm!



2012. szept. 30. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne tablettát használj, hanem por alakú szert, a sót meg az öblitöt külön adagold. Anióta erre áttértem, semmi gondom.
2012. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Használsz külön öblítőt, sót? (mármint a tablettán kivül?)

2012. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Külön sót használunk, calgon sót! Calgonit finish powerball

tablettát használunk és ebben van öblítő gyöngy.

Régebben nem volt semmi gond pedig használtunk alacsonyabb árfekvésű öblítőgyöngy nélküli tablettát is.

2012. okt. 1. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor csak egy tippem van: használj sima all in 1 calgonitot, és mellé vegyél öblítőt. Nem kell hiperszuper, jó a teszkós is, nekünk is az van.

Sosem tapasztaltam ilyent, ill, egyszer mikor kifogyott a só, és én azt mondtam, h teli a gép, este már nem megyek sehova ...Akkor ilyen fénytelenek, mattak lettek, és ilyen por képződött rájuk.

2012. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!