Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós tűzhelyt veszek...

Vicuska87 kérdése:

Indukciós tűzhelyt veszek karácsonyra, olyat, ami egybe tűzhely, és nem lap+sütő! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy külön edény kell hozzá! Főzési tapasztlatok érdekelnek engem. Pro és kontra!
2012. okt. 9. 12:28
 1/3 anonim válasza:

A sütőrész általában nagyon jó, beállítható pontosan a sütési hőmérséklet, légkeverés/sima/grill, stb, viszont szerintem elég sokat fogyaszt még egy A kategóriás sütő is.

A felső, indukciós főzőlapon lévő üvegszerű borítás maga a pokol. Ha kifut valami, azonnal totál ráég, rögtön ki kell kapcsolni a lapot, ami persze hőtárolós, akkor gyorsan becsutakolni, mert olyan szinten ráég, ami kifut, hogy csak speciális tisztítószerrel lehet lesúrolni, még azzal sem egyszerű! Cukorral meg ne közelítsük, mert beleégnek szemcsék!!! Mivel több ételhez is szükséges, akaratlanul is biztos, hogy rá fog szóródni valamikor és ha épp forró a lap, akkor ki lukak keletkeznek.

2012. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez hasznos volt!
2012. okt. 13. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Jo nagy baromsagot irt az elso valaszolo
2015. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!