Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap vásároltunk egy Electro...

Tegnap vásároltunk egy Electrolux ERD 24310 W típusú felülfagyasztós kombi hűtőszekrényt! A szállítás után 4 órával beüzemeltük,17 órakor! Ma reggel 10 órakor normális, hogy még nincs benne hideg? Mennyi idő kell amíg lehűl?

Figyelt kérdés

#hűt #új hűtőszekrény
2012. okt. 10. 09:53
 1/4 anonim válasza:
Elméletileg a régebbi hűtőknél (max 5 éves) úgy tudom, hogy a szállítást követően 24 órát hagyni kell egy helyben állni a hűtőközeg (klímagáz) kiegyenlítődése miatt. Hogy pontosan milyen reakciók, vagy folyamatok miatt, azt nem tudom, de nekem azt mondták szakemberek, hogy 24 órán belül semmiképpen se helyezzük üzembe a hűtőt/fagyasztót.
2012. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt mi is hallottuk, de használati utasítás is 4 órát írt, szállítók 3 at mondtak, ezért nem értjük mi a baj!
2012. okt. 10. 10:27
 3/4 anonim válasza:
mi a helyzet, működik a hűtő?
2012. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ki kellett cseréltetni! de az új működik végre!
2012. okt. 15. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!